Aktuality

Pohodová pôžička sa nevolá nadarmo pohodová. Skutočne ju vybavíte pohodlne z miesta svojho bydliska alebo z práce bez toho, aby ste museli niekam chodiť.

Stačí dvihnúť telefón a náš operátor s vami po telefóne spíše žiadosť. Bez podpisov to ešte nejde, a tak sa za vami vyberie kuriér, kdekoľvek na Slovensku sa nachádzate, aby ste potrebné dokumenty potvrdili podpisom. A to je všetko. Amico vašu žiadosť posúdi a po schválení vám pribudnú peniaze na účte.

Pohodovú pôžičku si môžete nastaviť od 1 000 € až do 25 000 €, pričom nedokladujete účel. Úrok 5,9 % je rovnaký pre všetkých žiadateľov do konca septembra 2017. Ručiteľov tiež nepotrebujete. Život prináša rôzne prekvapenia, tak sme v Amicu pri zostavovaní Pohodovej pôžičky mysleli na poistenie schopnosti splácať. S takýmto nastavením ste skutočne v pohode.

Neváhajte sa nezáväzne informovať, radi vám poradíme na telefónnom čísle 02/20 92 46 30.

Pri Nákupe na splátky  postačí, ak za vybraný tovar zaplatíte iba časť kúpnej ceny. Ide o tzv. akontáciu. Zvyšok kúpnej ceny za vás zaplatí splátková spoločnosť, ktorá vám poskytne úver. Nie vždy je nutné mať pri sebe hotovosť, pri niektorých produktoch je možné nakúpiť aj bez akontácie.

Úver od Amica si môžete zostaviť podľa vašich predstáv a finančných možností vo výške od 100 € do 4 000 €. Na splátky si tak môžete kúpiť to, po čom túžite, alebo aj viac tovarov naraz.

Počas splácania úveru môžu nastať pre vás nepredvídateľné okolnosti, ktoré vám neumožnia splácať tak, ako ste si predsavzali. Pre takéto prípady je dobré poistiť sa. Poistenie si môžete zvoliť podľa svojich predstáv a vybaviť ho rovno s Nákupom na splátky. Je to praktické a pohodlné.

Kde môžete s Amicom nakupovať na splátky?

Nákup na splátky vám ponúkame v kamenných predajniach Elektrodomu NAY v 32 mestách po celom Slovensku. Neváhajte sa na všetko, čo vás o Nákupe na splátky zaujíma, opýtať predajcu. Priamo na predajni s predajcom vyplníte žiadosť a s tovarom odchádzate domov.

Tešíme sa na vás v predajniach Elektrodomu NAY.